Press  Dance TSE

2018. október 19-23. WADF World Dance Championship - Liberec (CZ)

Ritmikus gimanszitka  
   
Montag Anna/ Gyulasi Alíz/ Káldi Lara 2. hely
Panulin Vanda/ Halász Gréta 3. hely
Káldi Lara akrobatikus solo 4. hely
Panulin Vanda dance show 8. hely
Halász Gréta dance show 9. hely
   
Társastánc  
   
Horváth Ádám - Leposa Dóra standard kűr 2. hely
Horváth Ádám - Leposa Dóra samba, cha-cha, rumba 4. hely
Gecseg Péter Pál - Baksa Natália rumba  7. hely
Baksa Natália, Hári Anett bachata duo 8. hely 
Tuboly Ádám - Srágli Lili bachata 3. hely
Kovács Marcell - Korcz Dorka bachata 3. hely
Kovács Marcell - Kránicz Kíra salsa 5. hely
Tuboly Ádám - Németh Lara Zoé salsa 6. hely
Kocsmár Martin - Hári Anett 4 dance latin 3. hely
Horváth Ádám - Leposa Dóra 4 dance latin 5. hely
Gecseg Péter Pál - Baksa Natália salsa 6. hely

 

2018. június 23-24. Mediterranean Best Dance International Dance Competition - Bar (ME)

Ritmikus sportgimnasztika

Szabadi-Horváth Katalin              3x 2. hely, 1. hely

Káldi Lara                                     1. hely

Gyulasi Alíz                                   3. hely

 

Társastánc

Gecseg Péter Pál - Baksa Natália     2x 1. hely, 2. hely

László Zsófia                                    2x 2. hely, 1. hely

Horváth Ádám - Leposa Dóra          4x 1. hely

Kocsmár Martin - Hári Anett            3x 1. hely 

Herczeg Dóra                                    1. hely, különdíj

Horváth Gergő - Anti Renáta             1. hely, 3. hely

Varga Róbert Balázs - Hajas Veronika     3x 2. hely

Szilágyi Laura - Horváth Dorina        2x 3. hely, 2x 4.hely

Horváth Dorina                                1. hely, 2. hely

 

2018. június 2. Savaria Táncverseny - Szombathely

Kovács Boldizsár - Borda Lili            5. hely 

 

Száraz Zalán - Szelestei Nóra          6. hely

 

2018. május 26. Ritmikus Gimnasztika Verseny - Bük

Czoma Hanga                               1. hely, 2. hely

Egyed Szofi                                  2. hely, 3. hely

Tuboly Andrea                              1. hely

Gyulasi Alíz                                   2. hely

Drózd Emília                                 3. hely

Molnár Hanna                               3. hely

Wappel Sára                                 3. hely

 

2018. május 10-13. Workshop European Championship - Zágráb (HR)

Bachata Duo 

Horváth Ádám - Leposa Dóra   2. hely 

 

Hári Anett - Hajas Veronika      1. hely 

 

2018. április 28. Tánciskolás Táncverseny - Siófok

Ekler Péter - Vincze Nóra

 - Standard 1. hely 

 - Latin 2. hely

 

Tuboly Ádám - Srágli Liliána

 - Standard 1. hely

 - Latin 1. hely 

 - Cha -cha-cha 1. hely

 - Kűr 3. hely 

 

Császár Bálint - Molnár Zsófia

 - Cha-cha-cha 2. hely

 - Jive 2. hely

 - Kűr 2. hely 

 - Samba 1.hely

 - Latin 1. hely 

 - Rumba 3. hely  

 

Megyesi Benjámin - Barabás Fanni

  - Latin 4. hely

 -  Cha-cha-cha 3. hely 

 - Rumba 1. hely 

 

Ekler Boglárka - Horváth Nóra duo 

 - Cha-cha-cha 1. hely 

 - Rumba 1. hely 

 - Latin 2. hely 

 

Takács Benjámin - Horváth Dorina

 - Cha-cha-cha 4. hely 

 - Samba 1. hely 

 - Latin 1. hely 

 - Standard 1. hely 

 

Kovács Boldizsár - Borda Lili

 - Cha-cha-cha 4. hely 

 - Latin 3. hely 

 - Kűr 1. hely 

 

Keskeny Milán - Borda Panna

 - Latin 1. hely 

 

Csizmadia Benedek - Szilágyi Laura

 - Standard 2. hely 

 - Latin 2. hely 

 

Horváth Levente - Németh Lara Zoé

 - Standard 3. hely 

 - Latin 4. hely 

 

Horváth Dorina - Szilágyi Laura duó

 - Jive 2. hely 

 - Cha-cha-cha 2. hely 

 - Samba 2. hely

 - Latin 1. hely

2017. december 9. VII. Eraklin Kupa - Nagykanizsa

Bangó Milán - Bucsi Fanni

D ifi latin 1. hely
D felnőtt latin 1. hely

Molnár Máté - Kránicz Kíra

Standard 1. hely
Latin 1. hely

Kovács Marcell - Németh Laura

Standard 2. hely
Latin 2. hely

Kovács Boldizsár - Borda Lili

Standard 2. hely
Latin 2. hely

Pál Márk - Ruzsics Dorina

Standard 2. hely
Latin 2. hely

Császár Bálint - Molnár Zsófia

Standard 5. hely
Latin 3. hely

Kovács Dávid - Kovács Szofi

Standard 5. hely
Latin 3. hely

Száraz Zalán - Szelestei Nóra

Standard 4. hely
Latin 5. hely

Csizmadia Benedek - Szilágyi Laura

Standard 6. hely
Latin 7. hely

Solo Versenyzők

Kránicz Kíra

Standard: arany minősítés

Latin: 3. hely

László Zsófia 5. hely

 

2017. december 3. XIII. Ametiszt Kupa - Kaposvár

Bangó Milán - Bucsi Fanni

D ifi standard 2. hely
D ifi latin 2. hely
D felnőtt latin 1. hely

Császár Bálint - Molnár Zsófia

Latin 10. hely

Molnár Zsófia

Latin solo 5. hely

 

2017. november 21-25. WADF World Championship - Liberec (CZ)

Horváth Ádám - Leposa Dóra

Quickstep 2. hely
Samba 1. hely
Latin kűr 1. hely
Rumba 2. hely
Standard kűr 1. hely
4 tánc latin 4. hely
Bachata  2. hely

Gecseg Péter Pál - Baksa Natália 

Rumba 6. hely
Salsa 5. hely
Bachata 5. hely

Végh Tamás - Peresztegi Dóra

Caribbean kűr 5. hely
Bécsi keringő 6. hely
Angol keringő 7. hely
Tangó 6. hely
Quickstep 7. hely

Varga Róbert Balázs - Hajas Veronika

Caribbean kűr 6. hely

Ujj Bence - Peresztegi Réka

Bachata 3. hely

Herczeg Dóra

Samba 2. hely
Jive 5. hely
Paso doble 1. hely
Rumba  1. hely
Latin kűr 2. kűr

 

2017. október 29. - Gála Kupa - Zalaegerszeg

Horváth Ádám - Leposa Dóra C osztályba lépés

Kovács Marcell - Németh Laura

Standard 2. hely
Latin 1. hely


Varga Róbert Balázs - Hajas Veronika

Latin 1. hely

Antal Tamás - Hári Anett

Latin 2. hely

Bangó Milán - Bucsi Fanni

Ifi Latin 1. hely
Felnőtt latin 1. hely

Kocsmár Martin - Bangó Réka

Standard 2. hely
Latin 6. hely

Császár Bálint - Molnár Zsófia

Latin 3. hely

Solo Versenyző

Molnár Zsófia 6. hely



2017. október 21. - ISIS Open - Tánciskolás és versenykönyves verseny - Szombathely

Kovács Marcell - Németh Laura

Standard 1. hely
Latin 3. hely

Csizmadia Benedek - Szilágyi Laura

Standard 3. hely
Latin 5. hely

Császár Bálint - Molnár Dorina

Latin 5. hely

Bangó Milán - Bucsi Fanni

Standard 2. hely
Latin 2. hely

Horváth Ádám - Leposa Dóra

Standard 3. hely
Latin 4. hely

Gecseg Péter Pál - Baksa Natália

Latin 4. hely

Solo Versenyzők 

Kránicz Kíra 2. hely
Molnár Zsófia 2. hely
Borda Panna 4. hely
Horváth Dorina 4. hely
László Zsófia 5. hely

Eseménynaptár

További információk More information
Támogatóinknak
Adó 1%
Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata által támogatott egyesület

Médiapartnerünk